1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Tom Tailor Jeans Pantalon

Konusu 'Ürün Inceleme / Testbericht' forumundadır ve avrupali tarafından 26 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. avrupali Hannoveraner

Gecen hafta internet üzerinden iki adet Jeans hose satin aldim

Satin alinan Site : http://www.tom-tailor.de/index.php?go=kategorie/7/3/7

Siteden Sparis verdikten sonra gayet hizli ürün gönderildi , gönderdikleri paket icerisinde Rücksendeschein mevcut yani ürünü begenmezseniz hemen ücretsiz ürünü geri gönderebiliyorsunuz.

Pantalonu sparis etmeden önce yakinimdaki bir tom tailor magzasina gittim ve benzer bir modeli giydim ve sonra satin almaya karar verdim. Magzada en ucuz pantalon fiyati 60€ civarinda internet üzerinden yari fiyatina alabiliyorsunuz. Pantalonlar gayet kaliteli .

Satin aldigim Pantalonlar :
    826eef2f-6017-5694-a9b4-593cfa2b5c6f.jpg

Magza fiyati : 69,95€
    Online fiyat : 34,97 €

dc34ac0a-7b03-a474-619b-97dc269f42df.jpg

Magza fiyati : 79,95€
    Online Fiyati : 39,97 €

Fazit :

Internet üzerinden pantalon almak cok kolay degil cünkü üzerinize oturup oturmayacagini bilmiyorsunuz , o yüzden benim tavsiyem önce sehir merkezinde Tom Tailor subesini bulup , orada benzer bir model denemek sonra internet üzerinde sparis etmek .
    Ayri bir sorunda bedeninizi bulmak , internet üzerindeki modeller genelde aktuel modeller degiller ve bedenlerin bircoguda ausverkauft. Ama takip etmekte yarar var .

slide.jpg

Sayfayı Paylaş