1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

Konusu 'Sıla Yolu / Heimatfahrt' forumundadır ve avrupali tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. avrupali Hannoveraner

  Hurriyet Stari Hrast tesisleri
  3158095_640x350.jpg
  Türkiye'ye giderken Stari Hrast tesisleri Belgrad'ı geçtikten 95. kilometre sonra geliyor


  Türkiye’ye giderken:

  Belgrad’ı geçtikten sonra 95. kilometre sonra Stari Hrast tesisleri geliyor. E 75 numaralı otoban üzerinde Belgrad’dan Niş istikametine doğru giderken 95 kilometre sonra “Markovaç” çıkışını göreceksiniz. Bu çıkıştan önceki tabelada MOTEL STARI HRAST ve HÜRRİYET yazıyor.

  Bu çıkış tesisin hemen arkasındaki Markovaç köyüne gidiyor. Bu çıkışa girmeyip devam edeceksiniz. Tesis çıkısını kaçırmayın. Yaklasık 300 metre sonra sağ tarafta Stari Hrast tesislerini göreceksiniz. Tesislerin hemen önündeki çıkıstan çıkıp doğru tesise gireceksiniz. Bu çıkış özel olarak tesis içindir. Buradan çıkılınca otoban gisesi yok. Herhangi bir ödeme söz konusu değil. Ancak otoban ücret fişinizi muhafaza edip Niş yakınlarında toplam ödemeyi yapacaksınız. Tesiste dinlenip veya geceledikten sonra tekrar otobana çıkıp devam edeceksiniz.

  Türkiye’den dönüste:
  Türkiye’den dönüste ise Niş’ten 135 kilometre sonra gelen tesise uğramak için sağdaki otoban gişesinden çıkmanız gerekiyor. Gişede oraya kadar ki ücreti ödeyip, sola dönüp, köprü üzerinden geçtiğinizde tesisi göreceksiniz. Burada da yol kenarına konulan “MOTEL STARI HRAST” ve “HÜRRİYET” levhaları size yolu gösterecektir.

  Adres: 8. Oktobra Bb, Markovac 11325, Sırbistan
  Homepage : http://www.motelstarihrast.com/sr/

  Sabah Tesisleri - Balkan Hotel Highway
  sabah-sila-yolu-tesisleri.jpg

  SABAH, sizlere bu yıl da çok büyük bir sürpriz hazırladı. SABAH, ülkenin en güzel dinlenme tesislerinden olan ve rota üzerindeki tek Mc Donalds restoranının da mekan seçtiği ünlü Balkan Hotel Highway ile anlaştı.
  YILLARDIR izin yolunda Avrupalı Türkleri yalnız bırakmayan SABAH, bu yıl da izine otomobilleri ile gidecek Avrupalı Türklerin yanında olacak. SABAH, izincilerin Türkiye yolunda en iyi şartlarda dinlenebilmesi ve yemek yiyebilmesi için, büyük bir sürpriz hazırladı.

  SÜPER TESİSLER
  AVRUPA SABAH ekibi izincileri bu sezon, Sıla Yolu rotası üzerindeki en iyi tesislerden biri olarak gösterilen ve Mc Donalds’ın bile mekan seçtiği ünlü Balkan Hotel Highway’de ağırlayacak. Evet, yanlış okumadınız. Avrupa SABAH’ın tesisleri bu yıl, ünlü Balkan Highway Oteli’nde.

  SABAH OKURUNA ÖZEL HİZMET
  ÖZEL çocuk parkı, leziz yemekleri, tesis içinde benzincisi ve rota üzerindeki tek Mc Donalds restoranı ile Balkan Highway Oteli, sizlerin hizmetinde olacak. SABAH okurları için özel konaklama ve yemek fiyatları, özel çocuk menüsü ile Balkan Highway sizleri bekliyor.

  BUNGALOW’DA KALIN
  SABAH’IN hizmeti bununla kalmıyor. Tesisimize gelen okurlar dilerse uygun koşullarda odalarda kalacak. Dileyen ise Sıla Yolu üzerinde eşi benzeri olmayan Bungalow’larda kalacak. Evet, SABAH’ın Hotel Balkan Highway tesislerinde 5 tane Bungalow var. Koşulları ise, sizleri şaşırtacak.

  İLK ADRES YİNE SABAH
  SABAH, Bungalowlar için okurlarına neredeyse oda koşullarında imkanlar sunacak. Bu yıl Sıla Yolu’na çıkanların ilk adresi, yine SABAH Tesisleri olacak. Sizleri, Velika Plana’daki SABAH Balkan Hotel Tesisleri’ne bekliyoruz. SABAH tesisleri, Belgrad’dan sonra gelen ilk hizmet istasyonudur.

  LEVHALARA DİKKAT
  BELGRAD-Niş otobanı üzerinde yer alan SABAH’ın tesislerini kaçırmanız neredeyse mümkün değil. Çok uzaklardan bile Mc Donalds’ın dev levhalarını ve direğini göreceğiniz gibi, tesislere gelmeden SABAH Levhaları size tesislere kadar rehberlik edecek.
  BELGRAD’A 90 KM
  TESİSLER, başkent Belgrad’ı geçtikten 90 kilometre sonra. Türkiye istikametinde yolun yarısı sayılan Sırbistan’daki tesislerimize gelin, yorgunluğunuzu atın, yemeğinizi yiyin ve dinlenin. SABAH’ın yeni Balkan Highway tesislerine uğramadan geçmeyin.
  Tesislere nasıl gideceksiniz?
  SABAH’ın eski adı “Velika Plana Motel” olan Balkan Hotel Highway Tesisleri, Belgrad’a 90 kilometre uzaklıkta. Velika Plana kasabasına girişten hemen önce gelen tesislere gelmek için yol kenarındaki SABAH levhaları, “Motel Velika Plana”, “Hotel Balkan Highway” veya Mc Donalds tabelalarını takip etmek yeterli. SABAH’ın yeni tesisleri, Sıla Yolu üzerinde özel hizmet göreceğiniz ilk tesisler.

  Adres: Auto put bb,Velika Plana,11320, Sırbistan
  Homepage : http://www.hotelbalkan.org/


  slide.jpg
Benzer Konular: Sıla Yolu
Forum Başlık Tarih
Sıla Yolu / Heimatfahrt Sıla Yolu Otoyol Vinyet Ve Tünel Ücretleri 2014 16 Temmuz 2014
Sıla Yolu / Heimatfahrt 2012 Yunanistan Sılayolu Rehberi 1 Kasım 2012
Sıla Yolu / Heimatfahrt 2012 Makedonya Sılayolu Rehberi 1 Kasım 2012
Sıla Yolu / Heimatfahrt 2012 Bulgaristan Sılayolu Rehberi 1 Kasım 2012
Sıla Yolu / Heimatfahrt 2012 Sırbistan Sılayolu Rehberi 1 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş