1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Arbeitslosengeld 2 Yardim

Konusu 'Sosyal Konular / Sozial Themen' forumundadır ve kaptannnn tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. kaptannnn
    Acemi Üye

selamunaleykum arkadaslar ben almanyada yasiyom arbeitslosengeld 2 aliyordum yeni bir is buldum ve simdi cikmak icin basvurdum ama daha kagitlarim gelmedi. neyse soruma geleyim ben evlendigim de hanimin ustune 10.000 euro para varmis ve onun faizi gelmis ama para bizim degil babasi yatirmis ustune simdi arbeitsamt bu ne parasi diye haber bekliyor sizce bu durumdan nasil kurtulurum ayrica yardim almaya basladikdan iki uc ay sonra o para bankadan cekildi
  2. avrupali

avrupali Hannoveraner Yönetici

Babasinin paranin kendisine ait oldugunu beyan eden imzali bir dilekceyi arbeitsamtà verebilirsiniz , yalniz yinede hesabinizda böyle bir para mevcut ise bildirmeliydiniz , herhangi bir yaptirim olurmu bilemiyecegim. en iyisi dilekceyi verin ve paranin size ait olmadigini bildirin.
  3. kaptannnn

kaptannnn
    Acemi Üye

tesekkurler bende oyle dusunuyorum peki ziraat bankasinda oylebir dilekce istsem verirler mi
  4. kaptannnn

kaptannnn
    Acemi Üye

bankadan dilekce istedim ama vermediler bu durumda baska ne yapa bilirim onlara ne gibi gerekce soyliye bilirim
  5. avrupali

avrupali Hannoveraner Yönetici

ziraat bankasi degil , babasi bir dilekce yazacak ve para benim diyecek ve neden sizin hesabiniza o parayi yatirdigini aciklayacak.
  6. kaptannnn

kaptannnn
    Acemi Üye

arkadaslar bir akil verin aklim acayip karisik ne yapcagimi bilmiyom