1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Gifhorn Stadtfest Yine güzel geçti :)

avrupali, Blog-Girişi ekledi, 14 Eylül 2012.

Ben yazları festivallerde geçici dövme yapıyorum , hem zevkli geçiyor, eğlencesi bol oluyor hem de cep harçlığı çıkıyor. Her sene olduğu gibi bu senede Gifhorn içerisinde yapılan şehir festivaline ( Altstadtfest) katildim, bu festival cuma , cumartesi ve pazar günü olmak üzere 3 gün sürüyor bu sene şanssızlığım mı desem , kader mi desem hava kötü gitti ve cuma ve cumartesi günleri festivalden bir şey anlayamadım pek , ama pazar günü acısını çıkardım desem yeridir. Benim dövme standımı açtığım yerin hemen yanında müzik sahnesi kurulu idi ilk önceleri iyi oldu biraz müzik dinler dağıtırım dediysem de sonradan Allah'ım kurtarın beni :eek: demeye başladım çünkü çalınan müzikler öyle berbattı ki Rock mu desem Metal mi desem bilemiyorum yani sorun müzik türlerinde değildi de bende zamanında ( simdi yaşlandık :( ) Rock dinledim ama ses düzeni öyle kötüydü ki kafam patladı desem yeridir , sahnenin etrafına doluşan o kadar insan dediklerinden hiç bir şey anlaşılmayan bir şarkıcının çıkardığı garip ses ile eğlenmeye çalıştılar iste :D .

Peki güzel yanları yomuydu tabi ki vardı , dövme yaptığımdan dolayı bir sürü insanla tanıştım , aksam olunca standı kapatıp muhteşem dans figürlerimi gösterdim demeyi isterdim:cool: ama zerre dans edemem ama yandan yanda takıldım iste. Birde su chinapfanne denilen Çin makarnası yok mu yemeye doyamıyorum :p , Türkiye'deyken hiç yememiştim ilk Almanya'da tanıştım ilk gördüğümde esime “ bu ne ya, çöpe benziyor ,ne bulmuşlarsa koymuşlar içine, ben bunu yemem”:D demiştim ama esimin ısrarları sonucunda ilk denememden sonra woooww dedim ve o günden sonra ayda birkaç kez chinapfanne yerim , ama her restoran düzgün yapamıyor, ben evde kendim kendi damak tadıma göre yapıyorum en güzeli bence , birde bu isi Türkiye'de neden kimse yapmıyor anlamıyorum Ortaköy de kumpircilerin yanına bence böyle bir Çin makarnası standı süper giderdi.
Benim dövme modellerinden birkaçını buraya ekliyorum belki bir müşteri çıkar :D
14.09.12 - 1.jpg 14.09.12 - 2.jpg 14.09.12 - 4.jpg

avrupali

Yazar Hakkında

Bazıları konuşmayı çok sever ve gevezedir, bazıları da benim gibi susar ve yazmayı sever.Yaşım 34, canim sıkıldığında geçiyorum klavyemin başına , her ne kadar çok vakit bulamasam da insanın yazacak mekânı olması güzel.
  1. avrupali
    Kimsede demiyorki aga bu nedir :))

    yok artik festlere gidemiyorum vaktim olmuyor :( Yaslandik mi ne .
    melek bunu beğendi.
  2. emirbey
    :) arkadas bu nasil bir müzik , yemin ediyorum iskence :) güzel bir tecrübe olmus sana , hala gidiyormusun festlere ?